Lag og organisasjoner i Vågsøy

Aktiviteter i Vågsøy - hele uken
Folkehelse og kultur har utarbeidet en aktivitetsplan for Vågsøy kommune, her har vi prøvd å få med alle aktiviteter, men skulle DU se at vi har glemt noe eller at det er opplysninger som ikke stemmer så ta kontakt med Folkehelsekoordinator Birte Sandal på e-post: birte.sandal@vagsoy.kommune.no  eller på tlf: 919 10 185.

Oversikt over lag og organisasjoner i Vågsøy.
Ved behov for korreksjoner og endringer i oversikten under; send informasjonen til post@vagsoy.kommune.no

 

Oversikt over legat og stønadsordningar: Tilskotsordningar


Eksterne lenker:

Lag/organisasjon Adresse/E-post Kontaktperson Telefon
Oversikt over lag og organisasjoner i Vågsøy:
A/L Strandtun casaurheim@hotmail.com Turid Førde Kupen 90702495
Almenning Idrettslag bent@nordvestvinduet.no Bent Kråkenes 57853285
91637403
 
Bryggja Idrettslag jenyvang@inline.no Jetmund Nyvang 90029379
Barnegr. Sprell levende på Raudeberg barbro.silden@sdsl.no Barbro Silden  
Bryggja pensjonistlag marg-er@online.no Margun Ervik 97161609
Bryggja Sanitetsforening      
Bryggja Skulemusikk eljaavo@online.no Ellen Jåvold  
Bryggja Skytterlag bryggja@skytterlag.no Odd Hestenes 57853116
Bryggja Utviklingslag post@bryggja.no
arhuseva@online.no
Arne Husevåg 41459243
C-Studio post@cstudio.no Christine Gaustad 97170540
Demensforeningen katrine.solvberg@icloud.com Katrine Sølvberg  
Fiskerimuseet kare.furnes@gmail.com Kåre Furnes 91180566
Frelsesarmèen Måløy Korps maaloey@frelsesarmeen.no Inger Furnes 41312011
Hageselskapet Vågsøy evaannahagen@gmail.com Eva Anna Hagen 94344314
Hei og Hå 4H vigdis_hopland@live.no Vigdis Hopland 99637375
HLF Vågsøy karinesmelror@hotmail.com Karine Smellror 41226322
Holvik Skulekorps ann-el-b@online.no Ann Elisabeth Blålid 95813327
Hund i Vågsøy vagsoyhundeklubb@hotmail.com Ranveig Isene 97161528
Husevåg bygdelag   Heidi Bjørnholm 95214704
Ivahavet Hamnelag Pb 1052, 6704 Deknepollen Stein Tore Gangeskar/57851968 91514858 90042963
Kulturhuset Turnhallen turnhallen@outlook.com Irene Bortne  
Kulturskulen hildegunn.vederhus@vagsoy.kommune.no Hildegunn Vederhus 57845000
Kvalheim Grendalag Kvalheim, 6710 Raudeberg Raymond Buvik 97088026
Kvalheim Songlag

ingrid.foleide.hagen@sfj.no

Ingri Føleide Hagen 95925645
Kystkulturlaget i Vågsøy arve.idar@solihav.no Arve Idar Utnes 90697326
Kystlaget Hornelen siglarse@online.no Sigmund Larsen  
Lions Club Måløy maloy@lions.no Trond Inselseth  
LHL Vågsøy lars@inter-net.no Lars Kjølen 99605079
Maurstad Ungdomslag (ikke oppe å går nå) ingebrigtsen@nynuskin.com Håkon Ingebrigtsen 91121823
Mental Helse Vågsøy ingvildsvedvik@hotmail.com Ingvill Sterri Vedvik 41415175
MIL-Friidrett isak@selectedseafood.com Isak Kvalheim 90123959
MIL-Hovedstyret pkpalle@online.no Per Kristian Stenslid 57848578
MIL-Idrettskole mil.idrettsskolen@hotmail.com Audun Rødal 91351731
MIL-Innebandy per.inselseth@enivest.net Per Inselseth 92230350
MIL-Sykkel mil.sykkel@hotmail.com Kristian Andal 95920915
MIL-Trim og Mosjon isak@selectedseafood.com Isak Kvalheim 90123959
MIL-Turn mil.turn@outlook.com Tonje E. Husevåg 98870101
Musikklubben Måløy post@musikklubben.net Sigbjørn Kvalheim 99614454
Måløy bedehus frkvalhe@online.no Frode Kvalheim  
Måløy Bridgeklubb terje.odegard@sfj.no Terje Ødegård 48133699
Måløy Disc Golf th.1@online.no Terje Hamre 90045375
Måløy Dykkerklubb pknavekvien@gmail.com Per Kåre Navekvien  
Måløy Frisbee club trmyrestrand@gmail.com Trond Myrestrand  
Måløy Havfiskefestival AS post@havfiskefestival.no Jan E. Holvik 41333416
Måløy Kunstlag lschult@enivest.net Laila Schult 41622592
Måløy Musikklag leif-kaare@bybm.no Leif-Kåre Holvik 91169936
Måløy Normisjon frkvalhe@online.no Frode Kvalheim  
Måløy Seilforening perolavhauge@gmail.com Per Olav Hauge  
Måløy Songlag maloysonglag@gmail.com Sandra Rosing Kvalheim 91993617
Måløy Speidergruppe mats.brunsvik@gmail.com Mats Brunsvik 48009960
MS Nybakks venner kanybakk@online.no Per Kåre Nybakk 57855602
Natteravnene Vågsøy

vagsoy@natteravnene.no

Lars Kjølen 99605079
NHF Vågsøy kariingh@online.no Kari Inghelm 57853331
Raudeberg KFUM - KFUK Speider post@raudebergspeidar.org Guttorm Lillestøl 57855571 40615807
Raudeberg Normisjon gutlille@online.no Guttorm Lillestøl  
Raudeberg ungdomsklubb raudebergklubb@home.no    
Råd for funksjonshemma post@vagsoy.kommune.no Sølvi Silden 90589396
Silda Grendahus m_silden@hotmail.com Morten Silden  
Silda Velforening jo_tore@hotmail.com og paul.sundnes@gmail.com Styreleder Tore Johansen og sekretær Paul Sundnes 90943511
Skavøypoll Skulemusikk

iamnita@online.no

Ingrid Anita Malmin Nordpoll  
Skavøypoll idrettslag arvov@online.no Arvid Ove Oksholen 95192615
Skavøypoll IL Fotballgruppa sil-il@frisurf.no Info på nettsida 96018145
Stormklang randi@oldeide.com Randi Oldeide 99168484
Sweet Spirit

turid.blalid@vagsoy.kommune.no

Turid Blålid 95725838
Teateret i Måløy karinesmelror@hotmail.com Karine Smelror 41226322
Tornado Måløy FK post@tmfkfotball.no Leif Magne Gil  
U. L. Dæmring janne.halsor@hotmail.com Janne Halsør  
Ulvesund Fyr info@ulvesundfyr.no Sølvi Hopland 95240487
Ungdomsklubben   Anne Grethe Strand 90890381 57845093
Ungdomsrådet i Vågsøy post@vagsoy.kommune.no Aurora Sofie B. Bergh  
Vedvik Grendalag jostein-refvik@hotmail.com Jostein Refvik  
Vestavind reidun.aasebo@hotmail.com Reidun Åsebø  
Viltkoret

https://www.facebook.com/Viltkoret-169649563116064/?fref=ts

berit_kvalheim@hotmail.com

Adresse: c/o Berit Ramsevik Kvalheim

6718 Deknepollen
97671643
Våge Oppedal Bygdelag afaer@online.no Arne Færestrand  
Vågsøy fotoklubb olaf.barmen@gmail.com Olaf Barmen  
Vågsøy Frivilligsentral post@vagsoy.frivilligsentral.no Siv Anett Kupen 90746471
Vågsøy Historielag bjorn.eide@brekkenes.no Bjørn Eide  
Vågsøy Klatreklubb

klatring@vagsoyklatreklubb.no

Paul Sætren

90776064

Vågsøy Pensjonistlag marie.johanne.reinen@hotmail.com Marie Reinen (Kristin vikar) 41255461
Vågsøy RC Lastebil   Øyvind Våge 95252543
Vågsøy Røde Kors Besøksteneste he-joh-o@online.no Helene Oksholen 57851751
Vågsøy Røde Kors Hjelpekorps  vagsoyrk@gmail.com Torbjørn Seljen Melby 90700628
Vågsøy Røde Kors Ungdom    Monica Sekse 92032812
Vågsøy Seniordans kirsten.brunvold@gmail.com Kirsten Brunvold 57851255 41006466
Vågsøy Sokneråd vagsoy.soknerad@vagsoy.kommune.no    
Vågsøy Eldreråd  nils.arne.holvik@gmail.com Nils Arne Holvik 57851530 97149566
Vågsøy Sportskyttarlag frodesh@hotmail.com Frode Smelror Hestdal 57850699 41506464
Vågsøy Klatreklubb per.loen@vagsoy.kommune.no Per Rune Loen 41448265

Vågsøy Idrettsråd
arvov@online.no Arvid Oksholen  
Vågsøy Skulekorps post@vagsoyskulekorps.no Jannicke Kvalheim Lilleeide 97070780
Ytre Nordfjord Brass post@ynb.no Karin Vambeseth   
Vågsøy Thaiforening ying6710@gmail.com Somying Sørgård 46380857
Ytre Nordfjord Turlag ytre.nordfjord.turlag@gmail.com Tor Magne Gangsøy  
Ytre Nordfjord Bueskytterklubb kennethsedvardsen@hotmail.com Kenneth Edvardsen 41687351
Ægir Dykkerklubb tosaet@gmail.com Tor Sæther 90605636
Sist endra 28.08.2017
a - a - a
  • Utskriftsvenleg versjon SkilleTegn
  • Søk SkilleTegn
  • Tips ein venn SkilleTegn
  • Kontakt oss SkilleTegn
  • (Bokmerke)
Kan vi hjelpe deg ? Kontaktinformasjon til Vågsøy kommuneSøk elektronisk i vårt søknadssenter
Kino-vekst-frivillig Måløy legekontorFiks gata miMåløy kinoNordfjord VekstVågsøy FrivilligsentralNordfjordhallenMOT
     
Vågsøy kommune - Gate 1 120 - Postboks 294 - 6701 Måløy - post@vagsoy.kommune.no
Login for redigering