Lag og organisasjonar i Vågsøy

Aktivitetar i Vågsøy - heile veka
Folkehelse og kultur har utarbeida ein aktivitetsplan for Vågsøy kommune, her har vi prøvd å få med alle aktivitetar, men skulle DU sjå at vi har gløymt noko eller at det er opplysningar som ikkje stemmer så ta kontakt med Folkehelsekoordinator Birte Sandal på e-post: birte.sandal@vagsoy.kommune.no eller på tlf: 919 10 185.

Oversikt over lag og organisasjonar i Vågsøy.
Ved behov for korreksjonar og endringar i oversikta under; send informasjonen til post@vagsoy.kommune.no

 

Oversikt over legat og stønadsordningar: Tilskotsordningar


Eksterne lenker:

  Lag/organisasjon Adresse/E-post Kontaktperson Telefon
Oversikt over lag og organisasjonar i Vågsøy:
  A/L Strandtun casaurheim@hotmail.com Turid Førde Kupen 90702495
  Almenning Idrettslag bent@nordvestvinduet.no Bent Kråkenes 57853285
91637403
 
  Almenning Skytterlag

Almenning Skytterlag, 6713 Almenningen

Odd Rune Heggelund 94178540
  Bryggja Idrettslag jenyvang@inline.no Jetmund Nyvang 90029379
  Barnegr. Sprell levende på Raudeberg barbro.silden@sdsl.no Barbro Silden  
  Bryggja pensjonistlag marg-er@online.no Margun Ervik 97161609
  Bryggja Sanitetsforening      
  Bryggja Skulemusikk totlandmonica@gmail.com Monica Totland 93080631
  Bryggja Skytterlag bryggja@skytterlag.no Odd Hestenes 57853116
  Bryggja Utviklingslag post@bryggja.no
arhuseva@online.no
Arne Husevåg 41459243
  Demensforeningen katrine.solvberg@icloud.com Katrine Sølvberg  
  Fiskerimuseet bente@stormstad.no Bente Jørgensen 91890227
  Frelsesarmèen Måløy Korps maaloey@frelsesarmeen.no Inger Furnes 41312011
  Hageselskapet Vågsøy evaannahagen@gmail.com Eva Anna Hagen 94344314
  Hei og Hå 4H vigdis_hopland@live.no Vigdis Hopland 99637375
  HLF Vågsøy

johan.kroken@outlook.com

Johan V. Kroken 91796658
  Holvik Skulekorps ann-elisabeth.blaalid@hrgworldwide.com Ann Elisabeth Blålid 95813327
  Hund i Vågsøy vagsoyhundeklubb@hotmail.com Ranveig Isene 97161528
  Husevåg bygdelag   Heidi Bjørnholm 95214704
  Ivahavet Hamnelag Pb 1052, 6704 Deknepollen Stein Tore Gangeskar 91514858
  Kulturhuset Turnhallen turnhallen@outlook.com Irene Bortne  
  Kulturskulen hildegunn.vederhus@vagsoy.kommune.no Hildegunn Vederhus 57845000
  Kvalheim Grendalag Kvalheim, 6710 Raudeberg Raymond Buvik 97088026
  Kvalheim Songlag

ingri.foleide.hagen@sfj.no

Ingri Føleide Hagen 95925645
  Kystkulturlaget i Vågsøy arve.idar@solihav.no Arve Idar Utnes 90697326
  Kystlaget Hornelen siglarse@online.no Sigmund Larsen  
  Lions Club Måløy maloy@lions.no Trond Inselseth  
  LHL Vågsøy lars@inter-net.no Lars Kjølen 99605079
  Maurstad Ungdomslag (ikke oppe å går nå) ingebrigtsen@nynuskin.com Håkon Ingebrigtsen 91121823
  Mental Helse Vågsøy rig-sil@online.no Rigmor H. Silden 90175156
  MIL-Friidrett isak@selectedseafood.com Isak Kvalheim 90123959
  MIL-Hovedstyret pkpalle@online.no Per Kristian Stenslid 57848578
  MIL-Idrettskole mil.idrettsskolen@hotmail.com Audun Rødal 91351731
  MIL-Innebandy per.inselseth@enivest.net Per Inselseth 92230350
  MIL-Sykkel mil.sykkel@hotmail.com Kristian Andal 95920915
  MIL-Trim og Mosjon isak@selectedseafood.com Isak Kvalheim 90123959
  MIL-Turn mil.turn@outlook.com    
  Musikklubben Måløy post@musikklubben.net Sigbjørn Kvalheim 99614506
  Måløy bedehus frkvalhe@online.no Frode Kvalheim  
  Måløy Bridgeklubb terje.odegard@sfj.no Terje Ødegård 48133699
  Måløy Disc Golf tmyrestrand@gmail.com Trond Myrestrand  
  Måløy Dykkerklubb pknavekvien@gmail.com Per Kåre Navekvien  
  Måløy Frisbee club trmyrestrand@gmail.com Trond Myrestrand  
  Måløy Havfiskefestival AS post@havfiskefestival.no Ann Kristin Bøen 95171452
  Måløy Kunstlag lschult@enivest.net Laila Schult 41622592
  Måløy Musikklag kjell.gunnar@saetren.no Kjell Gunnar Tennebø 91331233
  Måløy Normisjon frkvalhe@online.no Frode Kvalheim  
  Måløy Seilforening

sveino2@online.no

Svein Olsen  
  Måløy Songlag maloysonglag@gmail.com Sandra Rosing Kvalheim 91993617
  Måløy Speidergruppe mats.brunsvik@gmail.com Mats Brunsvik 48009960
  MS Nybakks venner kanybakk@online.no Per Kåre Nybakk 57855602
  Natteravnene Vågsøy

vagsoy@natteravnene.no

Lars Kjølen 99605079
  NHF Vågsøy kariingh@online.no Kari Inghelm 57853331
  Parken kulturhus ole-mat@online.no Ole Mathisen 91895573
  Raudeberg KFUM - KFUK Speider post@raudebergspeidar.org Guttorm Lillestøl 57855571 40615807
  Raudeberg Normisjon gutlille@online.no Guttorm Lillestøl  
  Raudeberg ungdomsklubb raudebergklubb@home.no    
  Råd for funksjonshemma post@vagsoy.kommune.no Sølvi Silden 90589396
  Silda Grendahus m_silden@hotmail.com Morten Silden  
  Silda Velforening jo_tore@hotmail.com og paul.sundnes@gmail.com Styreleder Tore Johansen og sekretær Paul Sundnes 90943511
  Skavøypoll Skulemusikk

petter@selstad.no

Petter Oksholen 92812574
  Skavøypoll idrettslag arvov@online.no Arvid Ove Oksholen 95192615
  Skavøypoll IL Fotballgruppa sil-il@frisurf.no Info på nettsida 96018145
  Stormklang randi@oldeide.com Randi Oldeide 99168484
  Sweet Spirit

turid.blalid@vagsoy.kommune.no

Turid Blålid 95725838
  Teateret i Måløy   Irene Bortne 90523047
  Tornado Måløy FK post@tmfkfotball.no Leif Magne Gil  
  Torskangerpoll Musikklag j-waage@online.no Johan Einar Wåge 91128027
  U. L. Dæmring janne.halsor@hotmail.com Janne Halsør  
  Ulvesund Fyr info@ulvesundfyr.no Sølvi Hopland 95240487
  Ungdomsklubben Vågsøy kommune Anne Grethe Strand 90890381 57845093
  Ungdomsrådet i Vågsøy post@vagsoy.kommune.no    
  Vedvik Grendalag vedvik.grendalag@gmail.com Bjørn Steinagard 96620072
  Velkommen til Deknepollen - bygdelag post@polljen.no Geir Arne Solheim 95751992
  Vestavind reidun.aasebo@hotmail.com Reidun Åsebø  
  Viltkoret

https://www.facebook.com/Viltkoret-169649563116064/?fref=ts

berit_kvalheim@hotmail.com

Adresse: c/o Berit Ramsevik Kvalheim

6718 Deknepollen
97671643
  Våge Oppedal Bygdelag afaer@online.no Arne Færestrand  
  Vågsøy fotoklubb olaf.barmen@gmail.com Olaf Barmen  
  Vågsøy Frivilligsentral frivilligsentral@vagsoy.kommune.no Siv Anett Kupen 90746471
  Vågsøy Historielag bjorn.eide@brekkenes.no Bjørn Eide  
  Vågsøy Klatreklubb

klatring@vagsoyklatreklubb.no

Paul Sætren

90776064

  Vågsøy Pensjonistlag kristinhafsaas@yahoo.no Kristin Hafsås 95874663
  Vågsøy RC Lastebil   Øyvind Våge 95252543
  Vågsøy Røde Kors Besøksteneste he-joh-o@online.no Helene Oksholen 57851751
  Vågsøy Røde Kors Hjelpekorps  vagsoyrk@gmail.com Torbjørn Seljen Melby 90700628
  Vågsøy Røde Kors Ungdom    Monica Sekse 92032812
  Vågsøy Seniordans iversreg@online.no Elsa Iversen  
  Vågsøy Sokneråd vagsoy.soknerad@vagsoy.kommune.no    
  Vågsøy Eldreråd  nils.arne.holvik@gmail.com Nils Arne Holvik 57851530 97149566
  Vågsøy Sportskyttarlag frodesh@hotmail.com Frode Smelror Hestdal 57850699 41506464
 
Vågsøy Idrettsråd
arvov@online.no Arvid Oksholen  
  Vågsøy Skulekorps

post@vagsoyskulekorps.no

Lindis Gangeskar  
  Ytre Nordfjord Brass post@ynb.no Karin Vambeseth  91859330
  Vågsøy Thaiforening ying6710@gmail.com Somying Sørgård 46380857
  Ytre Nordfjord Turlag ytre.nordfjord.turlag@gmail.com Tor Magne Gangsøy  
  Ytre Nordfjord Bueskytterklubb kennethsedvardsen@hotmail.com Kenneth Edvardsen 41687351
  Ægir Dykkerklubb tosaet@gmail.com Tor Sæther 90605636
Sist endra 14.10.2019
a - a - a
Facebook Facebook
Fiks Gata Mi Fiks Gata Mi
Måløy kino Måløy kino
Måløy legekontor Måløy legekontor
Måløy Vekst Måløy Vekst
Nordfjordhallen Nordfjordhallen
Kinn kommune Kinn kommune
Opplev Måløy Opplev Måløy
UNG i Vågsøy UNG i Vågsøy
Vågsøy folkebibliotek Vågsøy folkebibliotek
Vågsøy frivilligsentral Vågsøy frivilligsentral
     
Vågsøy kommune - Gate 1 120 - Postboks 294 - 6701 Måløy - post@vagsoy.kommune.no
Login for redigering